14.02.14 16:42

Az ónos esőben elesett, és fejsérülést szenvedett Széles Sándor, az olimpiai és világbajnok Gyurta Dániel edzője. Egyelőre kérdéses, elutazik-e a floridai edzőtáborba.

Magyar Úszó Szövetség: Az év legjobb edzője

13.12.19 21:06

Az év legjobb edzője, Katinka edző-férje Shane Tusup, második -mindössze 57 szavazattal lemaradva- Széles Sándor, Gyurta Dani edzője, harmadik a győri kézis lányokat BEK győzelemig vezető Ambros Martin!Arany és ezüst a képzeletbeli…

Magyar Úszó Szövetség: Tökéletesen összeszokott páros

13.12.17 17:45

A már tökéletesen összeszokott páros, már ami a világversenyek dobogóit és a 200 m mellet illeti.Gyurta Dániel és Gyárfás Tamás.Elnök úrnak hozzá kell szoknia, hogy ezentúl a 100 m mell eredményhirdetésén is lesz dolga :):):)

Gyurta Dániel folytatta az aranyhalmozást

13.12.15 19:06

Gyurta Dániel aranyérmet nyert vasárnap 200 méter mellen a dániai Herningben zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon. Hosszú Katinka 400 méter vegyesen a másodikként ért célba, Kozma Dominik 200 gyorson lett harmadik.

Gyurta arany-, Hosszú ezüst- és bronz, Kozma bronzérmes a zárónapon

13.12.15 18:15

A dániai rövidpályás Európa-bajnokság utolsó napján Gyurta Dániel arany-, Hosszú Katinka egy-egy ezüst- és bronz, míg Kozma Dominik holtversenyen bronzérmet szerzett, így összesen tíz medáliával zárt a magyar csapat.

Gyurta: arany, Hosszú: ezüst

13.12.15 17:27

Gyurta Dániel 200 méter mellen arany-, míg Hosszú Katinka 400 méter vegyesen ezüstérmet nyert vasárnap a dániai Herningben zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.

Verrasztó Evelyn lehet a nap embere

13.12.15 13:50

Verrasztó Evelyn a legjobb eredménnyel, Hosszú Katinka a második és az ötödik legjobbként, Gyurta Dániel pedig a negyedik idővel biztosította helyét az esti tízes döntőben a dániai Herningben zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokság befejező…