Gyurta Dániel hírek

Sport › Gyurta Dániel

Gyurta Dániel látogatta meg a Kecskeméti Fürdőt

15.05.08 09:09

Csütörtökön Gyurta Dániel olimpiai bajnok úszó járt a Kecskeméti Fürdőben, Törös Károly edzésein vett részt. Az olimpiai bajnok Törös Károly edzésein vett részt, akinek 2002 óta kéri ki szakmai véleményét. A Bácsvíz-KVSC nagyra becsült edzője Gyurta…

Gyurta megbetegedett

15.04.03 19:39

Az olimpiai bajnok Gyurta Dániel nélkül rendezték meg az 50 méteres mellúszást a Budapest-bajnokság harmadik, pénteki napján, mivel a 200-as táv londoni bajnoka reggelre belázasodott.

Gyurta Dániel nem érezte gyorsnak magát

15.04.02 21:12

Az úszók Budapest-bajnokságán Gyurta Dániel a 100 méter mell döntőjében egy perchez közeli idővel győzött a Komjádi Uszodában.

Cseh két, Hosszú és Gyurta egy-egy arannyal kezdett Antwerpenben

15.01.24 21:18

Cseh László két számban, Hosszú Katinka és Gyurta Dániel pedig egy-egyben győzött a Flanders Kupáért kiírt, hagyományos belgiumi nemzetközi úszóverseny szombati nyitónapján.

Gyurta Dani lelket öntött Fehérvári Gábor Alfrédba

15.01.18 15:21

Nagyon csalódott volt a Rising Star legutóbbi adásában elért eredménye miatt a győri Fehérvári Gábor Alfréd. A heti felkészülés is kedvetlenül indult az énekesnek, azonban váratlan helyről segítsége érkezett. Igazi ajándékként értékelte, hogy találkozhatott az…

Gyurta: jövőre már nem fér bele, hogy csak 99 százalékon dolgozzak

14.12.15 15:57

Gyurta Dániel, a nemrég befejeződött dohai rövidpályás úszó-világbajnokság egyik aranyérmese az M1 Ma reggel című műsorában az évet értékelte.

A nap fotója: magyar aranypéntek Dohában

14.12.06 16:24

Hosszú Katinka két, Gyurta Dániel és Bernek Péter egy-egy aranyérmet nyert a Dohában zajló rövidpályás úszó-világbajnokság harmadik versenynapján.

A(z) "Gyurta Dániel" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: