Gyurta Dániel

Sport › Gyurta Dániel

Görbicz Gyurta Dániellel népszerűsíti a kézilabda Eb-t

14.11.04 15:06

Görbicz Anita és Gyurta Dániel játssza a főszerepet a decemberi, magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság reklámfilmjében.

Megható videóüzenetet küldött Gyurta Dani

14.10.25 07:14

Norvégül üzent a londoni olimpia előtt elhunyt versenytársa nevét viselő uszoda megnyitójára Gyurta Dani - írja a Bors.

Hosszú óriási előnnyel vezeti a vk-t

14.10.06 16:54

Hosszú Katinka növelte pontelőnyét az élen az úszók rövid pályás világkupa-sorozatának összetett versenyében a szombat-vasárnapi moszkvai állomáson nyújtott remeklésével. A férfiaknál Gyurta Dániel őrzi harmadik helyét.

Hosszú Katinka négy aranyat nyert

14.10.05 18:24

A szombati három után vasárnap négy számban bizonyult a legjobbnak Hosszú Katinka az úszók rövidpályás világkupa-sorozatának negyedik, moszkvai állomásán. Gyurta Dániel 100 méteres mellúszásban diadalmaskodott.

Hosszú Katinka az első napon három aranyig jutott Moszkvában

14.10.04 19:18

A Vasas versenyzője mind az öt döntőjében érmet szerzett az úszó Vk moszkvai állomásának első napján, és fő számában Gyurta Dániel is győzött.

Rövid pályás úszó-vk: Gyurta Dániel országos csúcsa 50 mellen

14.10.04 18:28

Gyurta Dániel országos csúccsal második lett 50 méter mellen, fő számában, 200 méteren pedig aranyat nyert az úszók rövid pályás világkupa-sorozatának negyedik állomásán, Moszkvában, a szombati első napon.

Gyurta csúcsot úszott Moszkvában

Gyurta Dániel országos csúccsal második lett 50 méter mellen, fő számában, 200 méteren pedig aranyat nyert az úszók rövidpályás világkupa-sorozatának negyedik állomásán, Moszkvában, a szombati első napon.

Gyurta Dániel országos csúcsot ért el 50 méter mellen

Hosszú, Gyurta: egy (jó nagy) maréknyi dollárért

14.09.28 18:00

Egy hónapos szünet után Hongkongban folytatódik a rövid pályás úszó világkupa-sorozat. Magyar részről Hosszú Katinka, valamint két testvérpár, Gyurta Dániel és Gergely, illetve Verrasztó Dávid és Evelyn indul a hétfőn és kedden…