Cseh László

Sport › Cseh László

Úszó Eb: Bronzérmes a 4x100 méteres férfi vegyesváltó

14.08.24 18:21

A Cseh László, Gyurta Dániel, Pulai Bence és Kozma Dominik alkotta magyar csapat bronzérmet nyert a 4x100 méteres férfi vegyesváltók küzdelmében a berlini úszó Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján. Ez volt az utolsó döntő a…

Ezüstös délután: Kapás, Hosszú, Cseh

14.08.23 19:25

Kapás Boglárka 1500 gyorson, Hosszú Katinka 200 gyorson, míg Cseh László 100 pillangón lett második a berlini úszó-Európa-bajnokságon.

Úszó Eb: szombati magyar éremeső Berlinben

14.08.23 18:09

Remekül szerepeltek a magyar úszók a Berlinben zajló Eb szombati napján, Kapás Boglárka, Hosszú Katinka és Cseh László ezüst-, Balog Gábor bronzérmet nyert.

Úszó-Eb: az ötödik nap döntői

14.08.22 18:23

Elődöntők és döntők következnek a berlini úszó-Európa-bajnokságon, 800 gyorson Gyurta Gergely, 100 pillangón Cseh László, Hosszú Katinka több számban is éremesélyes. Kövesse velünk élőben az ötödik nap elődöntőit és döntőit.

Úszó Eb: Hosszú és Cseh is megállíthatatlan volt délelőtt

14.08.22 11:01

Hosszú Katinka 200 méter gyorson, Cseh László pedig 100 méter pillangón egyformán a legjobb időt úszta a délelőtti előfutamban, s magabiztosan lépett tovább az esti 16-os elődöntőbe a berlini úszó Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

Cseh Laci aranyérmes 200 m vegyesen

14.08.20 21:07

Cseh László hatalmas csatában nyerte meg a 200 méter vegyes szerdai döntőjét a berlini úszó Európa-bajnokságon.

Cseh László Európa-bajnok 200 vegyesen

14.08.20 20:16

Gyurtának és Kozmának nem jött össze a dobogó, Hosszú két, Biczó és Verrasztó pedig 1-1 döntőbe jutott be szerdán.

14.08.20 19:51

Gyurta Dani elvétette a ritmust, Kozma és Cseh nem

14.08.19 21:03

Gyurta Dániel negyedik száz mellen, Cseh László és Kozma Dominik döntős 200 vegyesen és gyorson, Hosszú is az 100 gyorson, de kihagyja a finálét torlódás miatt.

Cseh László és Kozma Dominik is finalista

14.08.19 20:12

A címvédő Cseh László a legjobb idővel jutott a 200 méter vegyes szerdai döntőjébe a berlini úszó Európa-bajnokság keddi versenynapján. A szám másik magyarja, Verrasztó Dávid kilencedikként zárt.