14.07.01 07:29

Bernardita Middleton, az egyik chilei tévéadó műsorvezetője, semmit sem bízott a véletlenre. Már a reptéren tűkön ülve várta Harry-t, majd később, a hivatalos bemutatásán tiarával a fején állt a herceg elé.

Döntött a FIFA: a PSG-sztáré a brazilok gólja

14.06.30 11:11

David Luiznak ítélte a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) a brazilok gólját, mellyel a Chile ellen tizenegyesekkel megnyert szombati nyolcaddöntőn szerzett vezetést a házigazda csapat a labdarúgó-világbajnokságon.

Brazília fellélegezhet: Neymar játszhat Kolumbia ellen

14.06.30 10:45

A brazil válogatott orvosa megnyugtatott mindenkit, Neymar nagy valószínűséggel játékra kész lesz a Kolumbia elleni világbajnoki negyeddöntőben, mivel csupán egy medvepuszit kapott a Chile elleni találkozón.

Videó: örömében verte szét plazmatévéjét a brazil drukker

Drága öröme volt egy brazil szurkolónak a válogatott Chile elleni büntetőpárbaja végén: a drukker örömében akkorát csapott tévéjére, hogy annak kijelzője ripityára tört.

Belehalt egy szurkoló a brazilok vb-drámájába

14.06.30 07:27

Brazíliai beszámolók szerint elhunyt egy 69 éves hazai szurkoló, miközben hazája csapata 11-es párbajt vívott Chilével, a világbajnokság szombati nyolcaddöntőjén.

Vb 2014: vizsgálat a lökdösődő brazil szóvivő ellen

14.06.29 18:36

Vizsgálatot indít a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) a brazil válogatott szóvivője ellen, aki összetűzésbe keveredett egy chilei játékossal a két együttes szombati világbajnoki nyolcaddöntőjének félidejében.

David Luiznak adták a vb egyik legfurcsább gólját - videó

14.06.29 16:28

A FIFA hivatalosan is bejelentette, hogy nem a chilei Gonzalo Jara, hanem a brazil David Luiz volt a Brazília-Chile vb-nyolcaddöntő (1-1) első gólszerzője.

Cesar elsírta magát a tizenegyesek előtt

Csapattársai és a vezetők hite adott erőt a Chile elleni tizenegyespárbajban a brazil kapusnak.