Bajnokok Ligája

Sport › Bajnokok Ligája

Férfi kézi BL: a Kielt legyőző Flensburgé a trófea

14.06.01 19:57

A kölni négyes döntő előtt legesélytelenebbnek tartott Flensburg nyerte meg a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2013–2014-es kiírását, miután a német házi fináléban 30–28-ra legyőzte a Kielt.

Férfi kézi BL: kikapott a Barcától, így 4. lett a Veszprém

14.06.01 17:46

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája bronzmérkőzésén a Barcelona 26–25-re legyőzte az MKB-MVM Veszprémet, így a katalán együttes végzett a harmadik helyen.

Kikapott a Veszprém a Kieltől, a bronzért játszhat a BL-ben

14.05.31 17:31

A kölni final four elődöntőjében a THW Kiel 29–26-ra legyőzte a Veszprémet, így a német együttes jutott be a Bajnokok Ligája döntőjébe. A német siker fő letéteményese a csereként káprázatosan védő Andreas Palicka volt, valamint az is sokat nyomott a…

Férfi kézilabda BL - Megérkezett a Veszprém

14.05.31 14:30

A Kiel elleni 15.15-kor kezdődő Bajnokok Ligája elődöntő előtt kevesebb mint két órával, 13.30-kor érkezett meg a kölni Lanxess Arénába az MKB-MVM Veszprém férfi kézilabdacsapata.

A magyarok bevették Kölnt

14.05.31 13:09

A veszprémi szurkolóktól hangos a kölni Lanxess Aréna környéke már órákkal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének rajtja előtt.

Férfi kézilabda BL: Folytassa, Veszprém!

14.05.31 08:30

Esélyese a magyar bajnok a Bajnokok Ligája elődöntőjének? Mi nagyon szeretnénk azt hinni, hogy igen.

Sergio Ramos: “Az egyéni díjak csak a csapat sikerei után számítanak”

14.05.31 02:15

Sergio Ramos élete eddigi legjobb szezonját zárta idén a Real Madrid színeiben, méghozzá nem is akárhogyan tette fel az “i”-re a pontot, a Bajnokok Ligája döntőjében az ő hosszabbításban szerzett fejes gólja nélkül a csapat nem emelhette volna…

Három veszprémi a BL álomcsapatában

14.05.30 15:40

A mai napon sajtótájékoztató keretében hírdették ki a 2013-2014-es VELUX EHF Bajnokok Ligája álomcsapatát Kölnben a Final4 helyszínén!

Hatalmas harc lehet a BL-döntő legjobbjáért az átigazolási piacon

14.05.30 07:20

A Bajnokok Ligája-döntő legjobbja, Ángel Di María nem tagadta, elhagyhatja a nyáron a Real Madridot. Brit lapértesülések szerint a PSG és a Monaco mellett három angol klub is ugrásra készen áll.

Győzött a románok ellen a vb-selejtezőre készülő férfi kéziválogatott

14.05.29 21:24

A szlovénok elleni világbajnoki selejtezőre készülő magyar férfi kézilabda-válogatott - a Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjében érdekelt veszprémi játékosok nélkül - 34-30-ra nyert a román csapat ellen csütörtökön, Nyíregyházán.